Zamówienie wróżby z kart

Wróżby z kart Tarota

Jeden z najstarszych systemów wróżebnych posiada już miliony osób, które skorzystały z prognozowania tych kart.  Docierają w zakamarki twojej przyszłości i starają się wskazać możliwe drogi wyjścia z trudnych sytuacji.

Miłość

Sfera miłości to to bardzo wrażliwa część naszego życia. Często nasze problemy są właśnie usytuowane na tej płaszczyźnie. Jeżeli chcemy zobaczyć co nas czeka z danym partnerem lub jakie faktycznie ma do nas zamiary możemy zawsze spytać kart tarota. Oczywiście możecie zadawać pytania na dowolne sytuacje związane z tematem Miłości.

Finanse

Czy czujesz, że coś jest nie tak? Sprawy finansowe nie układają się najlepiej? Chcesz podjąć decyzję ale nie jesteś pewien?  Karty Tarota mogą wskazać możliwe drogi wyjścia z sytuacji na którą szukasz odpowiedzi.

Praca

Szukasz nowej pracy? Nie jesteś pewien czy zmieniać obecną? Chcesz otworzyć własną firmę? W każdej chwili możesz zapytać kart jaka droga jest możliwa. Karty Tarota odpowiadają na wszystkie kwestie związane z Twoim rozwojem zawodowym. Poznaj przyszlość i dokonaj prawidłowego wyboru.

Rodzina

Jeżeli losy Twoich bliskich są dla Ciebie ważne a wiesz, że mają problemy – karty Tarota również podpowiedzą co się dzieje. Sprawdź jakie przeszkody mogą stać w Waszych relacjach lub jak pomóc komuś bliskiemu w rozwiązaniu jego problemu. Część ludzi boi się kart i wróżek. Jednak Ty możesz całkowicie od siebie zaradzić tej trudnej sytuacji. Poradź się kart w każdej problematycznej sytuacji rodzinnej i poznaj interpretację rozkładu.

Elizo…piszę do Ciebie dopiero po kilku miesiącach. Myślałam, że karty się nie sprawdziły. A jednak!  Będziemy z mężem mieli dziecko.  Wspaniale. Dziękuję za podtrzymywanie na duchu…

Pani Dorota

Karty Lenormand

Karty, które najdokładniej prognozują rzeczywistość jeżeli chodzi o aspekt materialny a nie duchowy. Oczywiście na poziomie duchowym też mają olbrzymie działanie, ale osobiście używam ich bardziej do szybkiej prognozy.

Problemy w miłości

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy w sferze miłości lub chcesz wiedzieć czy TEN partner Cię naprawdę kocha to karty Lenormand sa w stanie z dużą dokładnością określić Twoją sytuację. Pamiętaj, że możesz zadać dowolne pytanie odnośnie spraw miłosnych. Nie sugeruj sie moimi przykładami. Codziennie dostaję kilkadziesiąt pytań związanych z tym tematem.

Twoje Finanse

Gdy widzisz, że zaczynają Cię otaczać problemy finansowe a nie wiesz co dalej robić zawsze możesz poradzić się kart i spawić aby twoje zasoby pieniężne uległy powiększeniu lub były na poziomie godnego życia. Zawsze możesz zapytać kart co w danej sytuacji masz robić. Mogą wskazać drogi jakimi podążysz stosując określoną ( własną ) strategię na zwiększenie swoich finansów. W tej dziedzinie jest wiele możliwości zapytań a na wszystkie chętnie udzielę odpowiedzi.

Praca

Czy mam zrezygnować z obecnej pracy i poszukac innej? Znalazłam dobra ofertę. Czy będzie dla mnie korzystna? W inym przypadku możesz zapytać kart na przykład na temat szefa czy współpracownika. Jak Wam się będzie współpracowało. Wszystkie problemy związane z życiem zawodowym możesz już za chwilę pokonać. Zobacz co mają do powiedzenia karty Lenormand.

Problemy rodzinne

Tak samo jak w innych systemach prognostycznych – również kart Lenormand możesz zapytać o sprawy rodzinne. Pozwól tej wyjątkowej talii na analizę Twojej sytuacji rodzinnej i w szybki sposób poznaj  drogi jakimi mogą sie potoczyć losy Twoich bliskich. Popatrz z drugiej strony i przestaw negatywne sytuacje na odpowiednie tory. Zamów prognozę już teraz.

No i znalazła się kobieta, która cały czas mieszała w naszym życiu. Ostatni rozkład dokładnie ją określił i wreszcie wszystko wyszło na wierzch. Pani Elizo pozdrawiam i jestem szczerze wdzięczna…

Pani Mariola

Magiczne Skrypty Runiczne

Na indywidualne zamówienie wykonuję skrypty Runiczne wygrawerowane w kamieniu Bałtyckim. Moc kamieni z Morza Bałtyckiego pochodzi wprost z natury i ma dużą moc oddziaływania.

Wzmocnij energię Miłości

Jeżeli szukasz prawdziwego uczucia ewentualnie chcesz wzmocnić miłość ukochnego lub ukochnej – talizman z indywidualnym skryptem runicznycm wzmocni energię i przyciągnie miłość. Sprawi, że Wasze relacje sie pogłębią a płomień rozkoszy wypełni Wasze serca.

Wykonam dla Ciebie skrypt Runiczny z indywidualnym przesłaniem na każdy temat związany ze sferą miłości.

Przyciaganie bogactwa

Jeżeli czujesz, że życie materialne jest dla Ciebie ważne a finanse ciągle są za małe – zamów skrypt Runiczny przyciagający bogactwo i pieniądze. Tak samo gdy na przykład jesteś właścicielem firmy. Za pomocą odpowiedniego skryptu Runicznego możesz sprawić, że dostaniesz intratny kontrakt a Twoje życie finansowe ulegnie znacznej poprawie. Zamów skrypt Runiczny, który swoją mocą energii natury przyciagnie do Ciebie bogactwo.

Dla sukcesu i powodzenia

Jeżeli czujesz, że prześladuje Cię pech i nic się za bardzo nie udaje to znaczy, że zawsze powinien byc przy tobie Twój indywidualny talizman przynoszący powodzenie a nawet bogactwo. Taki talizman oczywiście nie zrobi z ciebie milionera, ale pozwoli na dostatnie życie w teraźniejszym świecie. Równierz powinien pomóc gdy rzeczy za które się zabierasz po prostu – nie wychodzą. Odczuwasz jakby jakieś fatum nad tobą ciążyło. Już teraz zapewnij sobie indywidualny skrypt Runiczny i zacznij szczęśliwsze życie.

Skrypty ochronne

Runiczne skrypty ochronne posiadają ogromną moc pozytywnej energii działającej jak tarcza obronna. Chronią przez ludzmi Ci źle życzącymi. Jeżeli miałeś dobrą passę i nagle wszystko na co pracowałeś zaczyna sie kończyć to znaczy, że złe energia otoczyła twoja aurę. Są wśród nas ludzie zawistni i tzw. „wampiry energetyczne”. Nawet nie wiesz jak szybko potrafią Cię wykorzystać. Dlatego tak ważne jest posiadania Amuletu ochronnego ze skryptów runicznych. Już dzisiaj do mnie napisz i zamów taki amulet.

Dzień Dobry, Chciałem podziękować za tych kilka odpowiedzi i już teraz wiem, że wszystko jest do zrobienia tylko potrzebuję odwagi do działania. Mam plan a pokazane rozwiązanie myślę, że odniesie zamierzony skutek…

Pan Paweł

Zamówić wróżbę czy Magiczny Skrypt Runiczny?

Tutaj odpowiedź jest prosta i wszystko zależy od tego co chcesz osiągnąć. Zadając pytania kartom wróżebnym chcesz wiedzieć jak rozwiązać dany problem lub zapytać o drogę jaką wybrać w interesującym Cię temacie. I dotyczy to wszystkich aspektów życia. Zadajesz pytanie lub pytania i dostajesz odpowiedź co może się wydarzyć.

Natomiast zamawiając Skrypt Runiczny jako Amulet chcesz można powiedzieć „wspomóc los” aby dana sytuacja rozwijała się pomyślnie dla Ciebie. Na przykład pragniesz aby ukochany mężczyzna którego darzysz gorącą platoniczną miłością po wielu latach znajomości wreszcie poczuł do Ciebie miłość. Lub aby przeciągająca się sprawa w sądzie wreszcie zakończyła się pomyślnie dla Ciebie. Czy nagle zauważasz, że coś złego dzieje się w twoim domu. Jakaś zła energia dociera i negatywnie wpływa na komunikacje rodzinną. W takim przypadku możesz zastosować Skrypt Runiczny Ochronny, aby chronić dom przed złą energią.

Wróżko Elizo,

W końcu przemogłam się i napisałam osobną wiadomość. Na podstawie tych trzech odpowiedzi powoli zorientowałam się o co chodzi. Nie wiem jak mogłam być tak ślepa. Jak to możliwe, że moja przyjaciółka od czasów szkoły tak się zachowywała. Przecież nic jej nie zrobiłam a ona o mnie opowiadała takie głupoty. Jeszcze jej się ze wszystkiego spowiadałam…a ona…śmiała się…Amulet zamówiłam.. i dziękuję za wszystko…

Karolina

Magiczne Skrypty Runiczne to indywidualne Amulety lub Talizmany stworzone tylko dla Ciebie

Wykonam dla Ciebie całkowicie bezpieczne oparte na energii natury Skrypty Runiczne , które mogą mieć pozytywny wpływ na trapiący Cię obecnie problem. Ich działanie polega na rozsyłaniu pozytywnej energii wokół Twojej aury a moc znaków Runicznych wyrytych w kamieniu Bałtyckim swoją magią oddziałuje na daną sytuację. Poprzez działanie taki Amulet może zmienić bieg wydarzeń lub sprawić aby trudne sprawy okazały się łatwe a rozstrzygnięcia były na Twoją korzyść.

Skrypty wspierające sukces i powodzenie

Jeżeli szukasz powodzenia w jakimś przedsięwzięciu lub chcesz osiągnąć sukces w swojej sprawie wykonam indywidualny skrypt runiczny na kamieniu Bałtyckim lub po uzgodnieniu na kawałku drewna bindrunę czyli odpowiednik skryptu runicznego. Bindruna to cały skrypt runiczny zawarty w jednym znaku. Sukces jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy tylko zamówić wykonanie swojego skryptu runicznego.

Skrypty wspierajace bogactwo i finanse

Jeżeli dotychczasowy poziom posiadania nie przynosi Ci satysfakcji to specjalnie dla Ciebie przygotuję skrypt runiczny indywidualnie wspomagający Twoją osobę w osiągnięciu powodzenia finansowego.  Takie skrypty pomagają w otrzymaniu lepszej pracy jak i wspomagają właścicieli firm w otrzymywaniu lepszych kontraktów. Mogą sprawić, że podpisywane umowy będą na korzystnych warunkach finansowych jeszcze lepszych niż do tej pory. Gdy chcesz zarabiać więcej lub rozwijać swoja firmę z udziałem magii Run już teraz zapraszam do skorzystania z mojej oferty na indywidualny Skrypt Runiczny.

Skrypty wspierające powodzenie w miłości

W tym przypadku chodzi o bardzo delikatną sferę naszego życia. Miłość to problem dotykający coraz więcej osób, które szukają prawdziwego szczęścia w tym temacie. Tak więc jeżeli jesteś nieszczęśliwie zakochana a mężczyzna o którym marzysz nie zwraca na Ciebie uwagi to wybór Skryptu Runicznego pomagającego w osiągnięciu szczęścia w miłości z tym wybrankiem będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

To jest tylko przykład. Skrypty Runiczne odpowiednio przygotowane mogą wpływać na wszelkie kwestie związane z miłością: rozwodem, zdradą, miłością platoniczną, odzyskaniem uczucia, zwiększeniem uczucia itp. Nie ma ograniczeń. Mogę dla Ciebie wykonać magiczny Skrypt Runiczny, który pomoże w osiągnięciu Twojego celu.

Skrypty ochronne

Jeżeli chcesz chronić siebie, bliską Ci osobę lub dom już teraz zamów amulet ochronny w postaci skryptu runicznego lub bidruny. Amulety ochronne służą do ochrony przed negatywną energią. Ich działanie może powodować zwrot w trudnych sprawach. Powodują, że negatywne sytuacje, które są dla ciebie problematyczne przybierają pozytywny obrót a Twoje interesy zostają zabezpieczone. Chronią również przed wpływem osób mówaic po prostu „źle Ci życzących”. Tutaj podałam tylko przykłady. Mogę wykonać amulet ( skrypt runiczny ) na dowolny przez Ciebie wybrany problem.

Zamów wróżbę z kart

Pierwsza wróżba za darmo (jedno pytanie). Tylko na nowych klientów.

14 + 15 =

Email

eliza@poznajprzyszlosc.com.pl

Jak wróżę?

Do każdego pytania podchodzę całkowicie indywidualnie i profesjonalnie. W swojej pracy najwyżej cenię dyskrecję. Więc możesz mieć pewność, że twoje pytanie i moja odpowiedź jest tylko między nami. W interpretacji przekazuję dokładnie to co pokazują karty. Nic nie dodaję i nic nie ukrywam. Pamiętaj jednak że karty nie są wyrocznią. Za wszystkie działania odpowiadasz osobiście. Karty pokazują ewentualne drogi wyboru – natomiast jak je potraktujesz zależy tylko od Ciebie.

Czas wysłania wróżby – do 48 godzin