Poznaj odpowiednią drogę

„Być może wróżby są jak propozycje nowych dróg, innych myśli. Wróżba może uwidocznić nowe aspekty istnienia..”

Agneta Pleijel

Wybierz wróżbę z kart którym chcesz zaufać

  Karty Tarota
  W swojej pracy korzystam tylko ze sprawdzonych w praktyce talii kart. Są to oryginalne karty Rider Waite oraz Tarota Świetlistej Drogi. Zgodnie z Waszym zdaniem na temat prognostyki te dwie talie dają najwięcej sprawdzających się wróżb. W niektórych przypadkach korzystam z talii Mistyczny Tarot Marzyciela. Piękne karty, które swoją symboliką stosuję gdy odpowiedzi z poprzednich nie dają mi całkowitej satysfakcji. Więc pamiętaj, że do każdego pytania podchodzę poważnie i profesjonalnie. To bardzo ważne w mojej pracy. Zawsze pamiętam, że pytanie które zostało zadane wymaga poważnej i profesjonalnej analizy.
  Karty Lenormand
  Wyjątkowa talia z wyjątkowymi kartami. Talia została oparta na kartach klasycznych. Pochodzi z Francji. To są moje ulubione karty gdyż wiedza w nich zawarta przedstawia naprawdę w prosty i przejrzysty sposób przyszłość i drogę jaką należy wybrać w podejmowaniu decyzji. Od 10 lat codziennie z nimi pracuję i wiem z własnego doświadczenia jaką moc posiadają. Wielu klientów wybiera właśnie te karty z powodu bardzo wysokiej sprawdzalności wróżby. Karty odnoszą się bezpośrednio do naszego życia materialnego. W prosty sposób wskazują na drogę wyboru.
  Karty Runiczne
  Karty przeznaczone do określania naszych dróg życiowych na wyższym poziomie. Opierają się na znakach runicznych z energią mocy płynącą prosto z żywiołów natury. Moc kart Runicznych może pomóc w przepowiadaniu przyszłości do każdego aspektu Twojego życia. Karty prognozują możliwy rozwój wydarzeń wnikając do stanu Twojego wyższego Ja. Dlatego ważna jest ich prawidłowa interpretacja. Karty Runiczne możesz pytać o wszystko co Cię trapi lub sprawdzić jaką drogą wybrać przy określonym problemie. Sprawdzają się w sprawach miłości, finansów, pracy, rodziny, zdrowia.
  Karty Klasyczne
  Karty klasyczne swoim początkiem w Europie sięgają XIV wieku. Dotarły z Persji do Francji i zostały nawane Kabałą Perską. Do wróżenia używam specjalnej talii opracowanej na podstawie wieloletnich doświadczeń z tą talią. W interpretacji wskazują nam możliwe drogi jakimi możemy podążać przy omawianiu danego problemu. W dzisiejszym życiu targają nami problemy życia codziennego. Czasami czujemy się zagubieni i narażeni na przykrości z którymi trudno sobie poradzić. I w tym momencie może przyjść porada z kart klasycznych. Perska Kabała na przestrzeni wieków opracowała wiele sprawdzonych metod aby pomóc ukierunkować Twoje przyszłe decyzje.
  To naprawdę wyjątkowy serwis tarota. Eliza ty jesteś wróżką z powołania. Talizman który noszę to chyba najcenniejsza rzecz jaką miałam. Dziękuję za pokazanie tego rozwiązania…
  Natalia

  Super! Ten opis sytuacji to strzał w dziesiątkę. Że ja wcześniej nie zorientowałem się co oni mi szykują. Umowa zmieniona a goście naprawdę chyba do tej pory mają wielkie oczy ze zdziwienia…
  Piotr

  Karty które znają twoją przyszłość

  Czujesz, że jesteś otoczony cieniem? Widzisz wszystko w ciemnych barwach? Masz problemy w miłości? Zaczynają się kłopoty finansowe?

  Nie przejmuj się.

  Z każdej – nawet najtrudniejszej sytuacji możesz być zwycięzcą. Zobacz dany problem z innej strony. Poznaj prognostykę jaką dają ci karty Tarota lub Lenormand. Wskazówki zawarte w odpowiedzi mogą w szybki sposób wprowadzić spokój i rozsądek przy podejmowaniu ostatecznej decyzji. Już teraz możesz zacząć wpływać na swoją przyszłość i cieszyć się z radości życia.

  Wybierz odpowiednią drogę

  Zamów wróżbę z kart

  Pierwsza wróżba za darmo (jedno pytanie). Tylko na nowych klientów.

  9 + 9 =

  Email

  eliza@poznajprzyszlosc.com.pl

  Jak wróżę?

  Do każdego pytania podchodzę całkowicie indywidualnie i profesjonalnie. W swojej pracy najwyżej cenię dyskrecję. Więc możesz mieć pewność, że twoje pytanie i moja odpowiedź jest tylko między nami. W interpretacji przekazuję dokładnie to co pokazują karty. Nic nie dodaję i nic nie ukrywam. Pamiętaj jednak że karty nie są wyrocznią. Za wszystkie działania odpowiadasz osobiście. Karty pokazują ewentualne drogi wyboru – natomiast jak je potraktujesz zależy tylko od Ciebie.

  Czas wysłania wróżby – do 48 godzin