Magiczne Skrypty Runiczne

Klucz do osiągnięcia sukcesu

Wróżka Eliza

Różnica między Amuletem a Talizmanem

Często pytacie mnie jaka jest różnica między talizmanem a amuletem. A więc najprościej rzecz mówiąc Talizman ma do nas coś przyciągać. Czyli mogą być to na przykład talizmany przyciągające miłość, pieniądze, szczęście.

Natomiast Amulet ma nas przed czymś chronić. Mogą na przykład odwracać nieszczęście, chronić przed złymi energiami ( np. złym okiem ), chorobami, niedostatkiem. Są to swoiste tarcze, które odpowiednio wykonane chronią nas swoją energią.

Tyle osób zamówiło już swój skrypt runiczny

Magiczne Skrypty Runiczne to indywidualne Amulety lub Talizmany stworzone tylko dla Ciebie

Wykonam dla Ciebie całkowicie bezpieczne oparte na energii natury Skrypty Runiczne , które mogą mieć pozytywny wpływ na trapiący Cię obecnie problem. Ich działanie polega na rozsyłaniu pozytywnej energii wokół Twojej aury a moc znaków Runicznych wyrytych w kamieniu Bałtyckim swoją magią oddziałuje na daną sytuację. Poprzez działanie taki Amulet może zmienić bieg wydarzeń lub sprawić aby trudne sprawy okazały się łatwe a rozstrzygnięcia były na Twoją korzyść.

Skrypty wspierające sukces i powodzenie

Jeżeli szukasz powodzenia w jakimś przedsięwzięciu lub chcesz osiągnąć sukces w swojej sprawie wykonam indywidualny skrypt runiczny na kamieniu Bałtyckim lub po uzgodnieniu na kawałku drewna bindrunę czyli odpowiednik skryptu runicznego. Bindruna to cały skrypt runiczny zawarty w jednym znaku. Sukces jest w zasięgu twojej ręki. Wystarczy tylko zamówić wykonanie swojego skryptu runicznego.

Skrypty wspierające bogactwo i finanse

Jeżeli dotychczasowy poziom posiadania nie przynosi Ci satysfakcji to specjalnie dla Ciebie przygotuję skrypt runiczny indywidualnie wspomagający Twoją osobę w osiągnięciu powodzenia finansowego.  Takie skrypty pomagają w otrzymaniu lepszej pracy jak i wspomagają właścicieli firm w otrzymywaniu lepszych kontraktów. Mogą sprawić, że podpisywane umowy będą na korzystnych warunkach finansowych jeszcze lepszych niż do tej pory. Gdy chcesz zarabiać więcej lub rozwijać swoja firmę z udziałem magii Run już teraz zapraszam do skorzystania z mojej oferty na indywidualny Skrypt Runiczny.

Skrypty wspierające powodzenie w miłości

W tym przypadku chodzi o bardzo delikatną sferę naszego życia. Miłość to problem dotykający coraz więcej osób, które szukają prawdziwego szczęścia w tym temacie. Tak więc jeżeli jesteś nieszczęśliwie zakochana a mężczyzna o którym marzysz nie zwraca na Ciebie uwagi to wybór Skryptu Runicznego pomagającego w osiągnięciu szczęścia w miłości z tym wybrankiem będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

To jest tylko przykład. Skrypty Runiczne odpowiednio przygotowane mogą wpływać na wszelkie kwestie związane z miłością: rozwodem, zdradą, miłością platoniczną, odzyskaniem uczucia, zwiększeniem uczucia itp. Nie ma ograniczeń. Mogę dla Ciebie wykonać magiczny Skrypt Runiczny, który pomoże w osiągnięciu Twojego celu.

Skrypty ochronne

Bardzo mocne amulety stworzone dla Twojej ochrony. Możesz również zamówić taki amulet dla kogoś bliskiego i go podarować. Amulety runiczne chronią przed wpływem złej energii i zabezpieczają  przed jej negatywnymi skutkami. Oprócz ochrony osobistej możesz również zabezpieczyć swój dom lub mieszkanie. Takie swoiste tarcze ochronne to najlepsza obrona przed złem, niegodziwością i zazdrością. Jeżeli nie wiesz jaki amulet zamówić to napisz do mnie.

Na samym początku chciałam powiedzieć…Dzień Dobry Dobra Wróżko…Amulety dla mnie i dla męża chyba zaczęły działać. Konkurencja wreszcie się odczepiła i możemy spokojnie prowadzić firmę. Koniec z przykrymi niespodziankami. Dobrze, że zrobiliśmy rozkład z kart bo do dzisiaj bym nie wiedziała skąd się biorą te wszystkie problemy. Jesteś moją ukrytą dobrą wróżką 🙂

Barbara

Skrypty Runiczne to klucze do twojego sukcesu

Jeżeli szukasz prawdziwej pomocy opartej tylko na naturalnej energii Run, która powstała na magii Druidów to trafiłeś właśnie w najlepsze miejsce.

Skrypty Runiczne

Skrypty Runiczne to swoiste amulety i talizmany przygotowane indywidualnie tylko dla jednej osoby. Mogę przygotować skrypt dotyczący tylko jednego zagadnienia, które dotyczy określonej sprawy lub bardziej ogólny np. ochronny – aby na przykład działał w całej sferze Twojej ochrony lub nawet całego domu. Każdy znak runiczny FUTHARKU – czyli alfabetu runicznego ma określoną moc i działanie. Prawidłowo skonstruowany skrypt łączy działanie poszczególnych Run i daje moc potrzebną do spełnienia swojego przeznaczenia. Dlatego tak ważna jest znajomość całego alfabetu i praktyka w posługiwaniu się runami.

Dzień Dobry Elizo.

Dzięki talizmanowi, który dla mnie ostatnio wykonałaś Jacek w końcu zwrócił na mnie uwagę. Noszę go stale w torebce a w pracy kładę przy klawiaturze. Ja osobiście widzę a nawet czuję różnicę w jego zachowaniu. Pomyślnego dnia…

Joasia

Bindruny jako skrypty runiczne

Skrypty Runiczne wykonuję na prawdziwych kamieniach Bałtyckich. Posiadają one ogromną moc co doskonale sprawdza się w praktyce. W przypadku gdybyś chciał otrzymać skrypt jako bindrunę – czyli połączenie wszystkich znaków runicznych w jeden -musisz mi o tym napisać. Cena takiej usługi jest 50% wyższa ponieważ wiąże się z wykonaniem odpowiedniego projektu graficznego z wyselekcjonowanych do skryptu znaków runicznych. Moc działania jest taka sama, ale z tego co wiem niektórzy wolą mieć jedną unikalną bindrunę.

Taki swoisty talizman lub amulet możesz zawsze nosić przy sobie lub jeżeli ma pełnić funkcje ochronne w określonym miejscu możesz go tam po prostu gdzieś ukryć.

Zamów skrypt Runiczny

7 + 4 =

Email

eliza@poznajprzyszlosc.com.pl

Wykonanie

Skrypty wykonuję na prawdziwych kamieniach Bałtyckich co gwarantuje ich moc. Jeżeli w przysłanym zamówieniu będą jakiekolwiek niejasności poproszę Cię o podanie większej ilości szczegółów.

Napisz czy na kamieniu ma być skrypt runiczny jako alfabet czy ma być bindruna.

Okres wykonania do 5 dni.